Selveri pallurid ei leidnud kuidagi oma mängu avageimis, mis kaotati 13:25. Kuigi järgnevates geimides mäng tasakaalustus, andsid 25:23 geimivõidud kolm punkti tabelisse Kuldiga meeskonnale. Selveri peatreener Avo Keel andis tänases kohtumises puhkust kolmele põhitegijale — mängu jälgisid kõrvalt Kristjan Sikaste, Janis Sirelpuu ning Keith Pupart, teatas Eesti võrkpalli liit.

Selver jätkab kaotusest hoolimata liiga kindla liidrina (57 punkti), kuid tänane kaotus muutis seisu teisele kohale väga pingeliseks.

Meeskondi kohtadel kaks kuni viis lahutab vaid neli punkti. Selverile järgnevad võrdselt 46 punkti kogunud Tartu Pere Leib ning Elvi/Kuldiga.

Neljandat positsiooni hoiab liigas 45 punktiga SK Riga, viies on 43 punktiga Pärnu VK ning vaid ühe punkti kaugusel on kuuendana Lase-R.