Geimid kuulusid Eesti klubile numbritega 25:22, 25:21 ja 25:22.

Selver alustas koosseisus Veiko Lember, Ardo Kreek, Keith Pupart, Martti Rosenblatt, Janis Sirelpuu, Kristjan Sikaste ja Asko Esna.

Avageimi domineeris Serbia meeskond, kes asus juhtima 8:5. Eestlastel oli probleeme vastuvõtuga. Selver jõudis 9:10-ni ja 12:13-le.

Selver pääses järgnevalt juhtima 15:14 ja 17:16. Seisul 20:20 kasutas Eesti meeskonna peatreener Avo Keel esimest mõtlemisaega.

Kristjan Sikaste hea pallingu järel asus Selver 24:20 juhtima. Lõpuks Keith Puparti löögist Selverile avageimi võit 25:22.

Teine geim algas tasavägiselt. Selveri eduka bloki järel juhib Tallinna meeskond 4:2. Puparti võimsa löögi järel on edu 7:4. Seisul 8:4 kasutavad vastased esimest mõtlemisaega. Järgnevalt seis 9:5 ja 13:10. Vastaste kapten eksib pallingul.

Selver juhib 15:13, kuid vastased jõuavad järele — 15:15. Siis Selveri edu 16:15 ja 18:16. Pupart lööb blokist maha — 19:17.

Järgnevalt 22:19 Selverile. Sikaste löök blokist auti ja Selver juhib 23:20. Serblased enam geimi päästa ei suuda ja kaotavad teise geimi 25:21.

Kolmas geim algas taas punkt-punkti mänguna. Pupart toob kolmese bloki vastu punkti ja Selver juhib 5:3. Vastased jõuavad järele — 5:5. Järgnevalt pääsevad serblased ette 8:6 ja 11:9. Selver pääseb järele 11:11, kuid Janis Sirelpuu servib järgnevalt võrku.

Sikaste võimsa servi järel pääseb Selver 13:12 juhtima ja vastased kasutavad mõtlemisaega. Pupart lööb järgnevalt mitu palli maha ning Selver pääseb ette 14:12 ja 15:13. Sikaste võimsa löögi järel juhivad eestlased kolme punktiga — 17:14. Kapteni Veiko Lemberi hea servi ja Selveri meeste eduka bloki töö tulemusena kasvab edu 20:15-le ning vastased peavad taas mõtlemisaja võtma.

Martti Rosenblatt lööb maha ja Selverit lahutab mängu võidust veel neli punkti (21:15). Selver hoiab edu ja juhib järgnevalt 23:18. Serbia pronksimeeskond jõuab 20:23-ni ja Avo Keel võtab geimi esimese mõtlemisaja. Serblased saavad veel punkti võrra lähemale (21:23) ja Keel kasutab kohe ka teist mõttepausi.

Ardo Kreek eksib rünnakul ja seis 22:23. Sikaste lööb järgnevalt 24:22 ja sama mees lõpetab geimi võimsa serviga — 25:22.

Kaheksandikfinaali korduskohtumine on nädala pärast Serbias.