Challenge Cup teise ringi kohtumise tasavägiseim ja võitluslikem oli avageim, mis kuulus pealinna klubile napilt 25:23.

Teises geimis sai Selver oma mängumootori käima ning võeti kindel 25:15 võit. Selver servi efektiivsus kasvas märgatavalt ning sellest tulenevalt nopiti palju palle blokist ja kaitsest. Otsustavas geimis tegi Selver vahe sisse kohe alguses ning ohtlikult lähedale kreeklasi ei lastud.

Selveri poolt tegid hea mängu temporündajad Janis Sirelpuu (+6) ja Ardo Kreek (+5), võrdväärselt mängisid ka diagonaalründaja Kristjan Sikaste (+5) ning nurgaründaja Kristjan Õuekallas (+5).

Selveri meeskonna servi vastuvõtt oli väga hea (efektiivsus 78%), mistõttu sidemängija Veiko Lemberil avanes võimalus tõsta võrdselt kõikidele ründajatele.

Korduskohtumine peetakse 27. oktoobril kell 19 Lamias. Nn kuldse geimi reegli tõttu on oluline võita ka korduskohtumine. Ükskõik mis tulemusega kaotuse korral mängitakse lisageim 15 punktini edasipääseja otsustamiseks.