Avamängu Tallinnas kindlalt 3:0 võitnud Selver pidi võõrsil edasipääsu tagamiseks rassima palliplatsil viis pingelist geimi.

Kohtumist alustasid paremini Lamia mängijad, kes võitsid tasavägise avageimi 26:24 ning teise juba kindlalt 25:14. Seejärel ärkas ka Eesti meeskond, kes võitis kolmanda geimi 25:22 ning neljanda 25:21. Otsustav geim arenes tasavägiselt lõpuni, kus kogu mängu resultatiivseima Kristjan Sikaste ründelöök tõi Tallinna meeskonnale 15:13 võidu.

Selveri efektiivseimaks tõusis +9 punktiga Sikaste, kellele sekundeerisid edukalt temporündajad Janis Sirelpuu (+7) ning Meris Merisaar (+4). Selveri vastane Challenge Cup kolmandasse ringi loositakse kõrgema Eurosarja CEV Cup esimese ringi kaotajate hulgast.