Kodusaalis mänginud tartlased alustasid mängu hästi, minnes avageimis 8:4 ja 16:8 ette ning vormistades esimese geimi võidu 25:20.

Teises geimis olid aga rollid vahetunud — tiitlikaitsja Selver sai kiire algedu, mida hoiti kogu geimi ning võeti 25:19 võit. Kolmas geim algas punkt-punkti heitluses, Pere Leib rebis 18:18 viigiseisul Oliver Venno pallingute toel 22:18 ette, kuid Selver suutis 24:24 järele tulla ning Kristjan Sikaste (pildil) rünnakust napi 29:27 võidu võtta.

Pere Leib ei tunnistanud end pärast nappi kaotust lööduks, neljandas geimis mingi ette 8:2 ja 16:8 ning võeti mäekõrgune 25:12 võit. Otsustavas geimis tegid tartlased aga lubamatult palju omavigu ning 15:10 võit läks Selverile.

Kolme võiduni peetava finaalseeria kolmas mäng peetakse laupäeval, 12. aprillil kell 16.00 Audentese Spordihallis.

Reedel, 11. aprillil on pronksiseeria teises mängus Kalevi Spordihallis kell 19.00 vastamisi Sylvester ja Pärnu VK.