Maardu linnast pärit ja Maardu allveeujumisklubi eest võistlev neljakordne Eesti meister Galija Sattarova saavutas sel aastal Euroopa meistrivõistlustel allveeujumise lestaujumises 100 m akvalangiga 3. ja 50 m sukeldumisel 5. koha ning maailma karikavõistluste etapil 50 m sukeldumise 2. koha.

2008. aastal püstitas ta Eesti rekordi 100 m akvalangiga ujumises.

Sattarova pälvis Harjumaa parima naissportlase tiitli teist aastat järjest ja on üldse maakonna parimaks valitud seitse korda.

Parimaks meessportlaseks valitud Gert Krestinov esindab kodumaal klubi Favor Motosport.

Rahvusvaheline Mootorrattaspordi Föderatsioon valis Gert Krestinovi 2008. aasta parimaks nooreks krossisõitjaks. Maailmameistrivõistlustel saavutas Krestinov MX2-klassis üldkokkuvõttes 17. koha, sealhulgas teenis ühe etapivõidu ja 5. ning 8. koha.

Meeskondlikel maailmameistrivõistlustel saavutas ta 12. koha.

Elutöö preemia pälvinud maakonna spordielu eestvedaja Rein Suppi on välja töötanud maakonna spordisüsteemi ning Harjumaa Spordiliidu kaudu tõuganud spordielu arengut.