Regatil osales rekordiliselt 214 sportlast 203 alusel. Esindatud oli kogu Eesti purjesportlaste paremik, samuti välisvõistlejad Soomest, Lätist, Leedust ja Poolast, teatasid korraldajad.

Kolme võistluspäeva jooksul peeti kõikides võistlusklassis kokku seitse sõitu, sõideti väga erinevates ilmastikuoludes - kuni 15 m/s puhunud tuules, päikesepaistel ning paduvihmas.

Optimist klassis otsustasid võitja viimasel päeval toimunud võistlussõidud, kus esikoha kindlustas Kristo Õunap (Saaremaa Merispordi Selts) 14 punktiga tiimikaaslase Taavi-Martin Enno (SMS) ees, kes kogus 20 punkti. Kolmanda koha sai leedulane Kneižys Dominykas 25 punktiga, Eesti meistrivõistluste arvestuses pälvis pronksmedali kokkuvõttes viienda koha saanud Hardo Niit 39 punktiga. Optimiste võistles 65 paati kõikidest Balti riikidest.

Zoom8 klassis kerkis Eesti meistriks Roland Mik (Rein Ottosoni Purjespordikool) 10 punktiga, teise kohaga pidi leppima Sten-Mark Bachmann (ROPK) 13 punktiga. Pronksmedali pälvis Aksel Artus (SMS) 17 punktiga. Parima tüdrukuna saavutas neljanda koha Anna Pohlak (Tallinna Jahtklubi) 18 punktiga. Klassis võistles 40 Eesti ja Soome noort sportlast.

Laser 4,7 arvestuses võitis Siim Ots (SMS) 10 punktiga, edestades põhikonkurenti Stenver Sondlat (Kalevi Purjespordikool), kes teenis vaid ühe punkti enam. Kolmandale kohale tõusis Henry Ingelman (Kalevi PSK) 15 punktiga. Klassis võistlesid 13 paati Eestist ja Lätist.

Laser Radial klassis jätkas võitudeseeriat Samsung karikasarja etappide vältel kõik võistlussõidud võitnud Kaarel Kruusmägi (SMS), pälvides meistritiitli 6 punktiga. Katri Plooman (Kalevi Jahtklubi) kindlustas teise koha 15 punktiga võrdse arvu punkte kogunud Karl-Hannes Tagu (Pärnu Jahtklubi) ees. Klassis osalesid 10 paati kõigist Balti riikidest.

Laser Standard klassis tuli Eesti meistriks ülivõimsalt Deniss Karpak (Kalevi Purjespordikool) 6 punktiga, olles ülekaalukalt võitnud kõik sõidud. Argo Vooremaa (ROPK) võitis hõbemedali 12 punktiga, Lauri Väinsalu (ROPK) võitles end pronksile 21 punktiga. Laseritel võistles 18 sportlast Eestist ja Leedust.

Finn klassis võitis esikoha Harles Liiv (Kalevi Jahtklubi) 7 punktiga, teiseks jäi head sõitu teinud Imre Taveter (Pärnu Jahtklubi) 10 punktiga. Kolmanda koha võttis Heiko Eesalu 17 punktiga. Finne oli konkurentsis 5 paati.

Klassis 470 võitsid Eesti meistritiitli Raul Oja — Marko Pomerants (ROPK) 19 punktiga, hõbemedal läks tiimile Merili Randmaa — Jaano Kempo (SK Reede) 21 punktiga, pronksi võitsid Marjaliisa Umb — Elise Umb (PSS Maru) 24 punktiga. Põhjamaade meistritiitel läks Soome paatkonnale Nikklas Lindgren — Heikki Elomaa 6 punktiga, teisele kohale jõudsid Raul Oja — Marko Pomerants (ROPK) ning kolmandale soomlased Joonas Lindgren — Niko Helander 21 punktiga. 470 klassis võistlesid 11 paatkonda, neist neli Soomest.

Täiskasvanud purjelaudurite klassis triumfeeris Johannes Ahun (Surfhouse) 8 punktiga, jättes hõbemedalile Henri Kaare (Team Extreme) 8,80 punktiga. Kolmanda koha võitis poolakas Pawel Frygrychohicz 25 punktiga, Eesti meistrivõistluste arvestuses läks pronksmedal Karmo Kalkile (Team Jahe) 27 punktiga.

Juuniorite purjelaudurite arvestuses võttis kindla võidu John Kaju (Saaremaa Surfiklubi) 6 punktiga, noorte arvestuses jättis konkurendid selja taha Tony Mõttus (Team Extreme) 6 punktiga. Purjelaudureid võistles 10 täiskasvanut, 3 juuniori ning 9 noort. Techno 293 klassis võitis samuti kõik sõidud Kevin Jakobson (Hawaii Ekspress Purjelauakool) kokku 6 punktiga. Klassis võistles 12 sportlast Eestist ja Poolast.

Regati korraldasid 470 Klassiliit ja Kalevi Jahtklubi koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.