Liigas kolmandat kohta hoidev Pärnu VK mängis võõrsil liiga neljanda Kuldiga vastu. Esimese ringi mängu kodus oli võitnud Pärnu napilt 3:2. Tänases mängu kaks esimest geimi lõppesid pärnalate 25:21 ja 25:21 kaotusega, misjärel suudeti end kokku võtta ja 25:21 ning 25:18 geimivõitudega mänguseis viigistada. Viies geim möödus ülipinevalt ning seis 18:16 andis 3:2 mänguvõidu pärnakatele.

Ilma Elia Lulla ja Martti Juhkamita mänginud Aeroc Rakvere jäi võõrsil alla Ozolniekile tulemusega 0:3, Lase-R oli 3:0 üle Võru VK-st ning omab nagu tartlasedki, 28 punkti ja platseeruvad liigas 5. ja 6.kohal.

Schenker Liiga tabelit juhib SELVER Tallinn 39 punktiga, teine on 36 punktiga neist ühe mängu enam mänginud Riga, kolmas 34 punktiga Pärnu, kuid Rigast kaks mängu enam pidanud. Neljas on Rigaga ühepalju mänge mänginud Kuldiga 31 punktiga