Meeste arvestuses võitis ülekaaluka esikoha ja Eesti meistritiitli Kert Keskpaik (Albe Team/Bont) ajaga 1:09.27. Teise koha saavutas Lauri Koort (Albe Team/Bont), kes jäi võitjale alla ligi kolme minutiga. Kolmas oli Mart Markus (Albe Team/Bont).

Naiste arvestuses saavutas esikoha ning Eesti meistritiitli Saskia Alusalu (Albe Team Bont) ajaga 1:18.00. Teise kohaga lõpetas Enel Kõrva (ABEC/AT Sport) ning kolmas oli Diana Kaareste (ABEC/AT Sport).

Üldarvestuses läks maratoni võit Lätimaale. Võitjaks tuli sekundilise eduga Keskpaiga ees Reinis Znotins (Poweslide Laimite).

MyFitness poolmaratoni üldarvestuse esikolmik:

I Nils Väha-Vahe FIN (HTL) 38.24
II Haralds Dernolds LAT 38.25
III Viktors Kokins LAT (Asi-SkiBox) 38.29

UusMaa Rullituur on Põhja-Euroopa suurim erinevatest distantsivalikutest kokku pandud rulluisutamise sarivõistlus, millel osalemine on jõukohane erineva vanuse ja oskusega harrastajatele.