Kristiine Spordihallis toimunud kohtumise teise kolmandiku alguses juhtis Augur juba 6-0, ometi suutis Tähe ühe minuti jooksul vastu visata 3 väravat seisuks 6-3. Seejärel kogus Augur end kiiresti, tegi viie minutiga eduks 10-3 ning saavutas taas ülekaaluka võidu, seekord tulemusega 12-5 (4-0; 6-4; 2-1). Vt protokolli siit!

Auguri võiduseeria eelmised võidutulemused olid teatavasti 11-6 ja 10-3, mis näitavad põhiturniiril teise koha saavutanud meeskonna üllatavalt suurt resultatiivsust põhiturniiri kolmanda vastu mängides.

Teine finalist selgub TTÜ/Team Exeli ja Saku Fortuna vastasseisust, kus hetkel on seeria seis 1-0 Tallinna meeskonna kasuks.

Meeskonnad kohtuvad taas täna kell 16.00 Kiilis ja homme kell 16.00 TTÜ Spordihoones.

Naiste liigas on finaalseeria seis 2-1.

Seega võib täna selguda tänavune Eesti naiste meister, kui neljandas finaalkohtumises algusega kell 13.00 Kiilis suudab EMÜ Spordiklubi kolmanda võidu võtta.

Kui võidab Saku Fortuna, läheb vaja ka viiendat mängu.