Eesti meeskond mängis kaks esimest kolmandiku maailma reitingu kuuenda meeskonna Lätiga väga võrdselt. Kahjuks kolmanda kolmandiku alguses suutsid lõunanaabrid visata kaks vastuseta väravat. Peale seda hakkas Eesti meeskond riskeerima ja asendas juba 7 minutit enne lõppu väravavahi väljakumängijaga. Kahjuks seekord risk ei õigustanud ja lõplikuks kaotusnumbriteks jäi 1-6.

Eesti meeskonna värava viskas Andreas Wöiduma. Eesti meeskonna parimaks tunnistati Mats Tamme

Eesti meeskond on mänginud eelnevalt lõunanaabritega 20 kohtumist ja siiani oleme suutnud võita vaid 1 kohtumise 2007. aastal. Lisaks on kolm kohtumist lõppenud aastatel 2002, 2008 ja 2010 viigiga.

Pühapäeval kell 10 peab Eesti meeskond käesoleva finaalturniiri viimase kohtumise kui kohtutakse 7.-8. koha mängus Taaniga.

Tänastes poolfinaalides kohtuvad Soome ja Tsehhi ning suurfavoriit Rootsi ja Sveits, kes selgitavad pühapäeval kell 16.30 toimuva finaalpaari.

Veerandfinaalis kaotas Eesti Rootsile 0:17.