Naiste 2,1 km ja 21 kontrollpunktiga rajal võidutses 149 konkurendi ees Rootsi orienteerumislegendi Jörgen Mårtenssoni tütar Heidi Mårtensson, kes kuulub Norra koondisesse. Kiire jooksjana tuntud neiu suutis läbida 2,1 km ja 19 KP-ga raja veatult ja edestas järgnevaid 12 sekundiga. Hõbemedali võitis Nicole Frib Kleisner Taanist ajaga 14.45 ja pronksi Anastasia Denisova Valgevenest 14.48.

Eestlaste parima jooksu sellel MM-i tegi naisjuunior Evely Kaasiku, kes lõpetas sprindiraja 24. kohaga, aeg 15.32. Veel saavutasid meie neidudest 57. koha Madli-Johanna Maidla ajaga 16,41, 64. koha Laura Joonas ajaga 16.59 ja 82. koha Triinu Rooni ajaga 17.31

Meesjuunioride 2,4 km ja 21 KP-ga rajal asus medaliheitlusse 176 võistlejat. Võidukalt väljus kiirest orienteerumissprindist šveitslane Florian Schneider, kes läbis raja ajaga 14.35. Järgnesid Michal Hubacek Tšehhist 14.39 ja Tim Robertson Uus-Meremaalt 14.47. Eesti noormeeste tulemusteks jäid 58. koht Tõnis Laugesaar aeg 16.19, 113. koht Heino Ollin 17.33 ja 126. koht Tanel Papp 18.08.Homme, juunioride MM-i lõpupäeval, on kavas teatejooksud.