Raul Must tõi koduklubile tähtsa võidu


Yonex Estonian International Sulgpalli Euroopa karikaetapp
Raul MustFoto: Karli Saul

Taani sulgpalli kõrgliiga poolfinaalis mängis Raul Musta koduklubi Vendsyssel eile Team Skælskør-Slagelsega. Esimese poolfinaali järel jäi mängude seis 3:3.

Ühe kolmest võidupunktist tõi klubile just Eesti esireket, kes alistas taanlase Joachim Perssoni 21:19, 21:14. Veel tõid Vendsysselile võidud Beiwen Zhang (USA) naiste üksikmängus ja Jacco Arends ja Maria Helsbol (NED/DEN) segapaarismängus. Korduskohtumine, mis selgitab finaali pääseja, toimub neljapäeval.

Kuna esimese kohtumise järel on seis viigis, siis edasi läheb võistkond, kes suudab neljapäeval rohkem võidupunkte noppida.

Taani kõrgliigat hinnatakse sulgpallis Euroopa üheks tugevaimaks, kus mängivad lisaks taanlastest tiitlivõistluste medalistidele mitmete teiste riikide esinumbrid. Raul Musta võistkonna kaaslane Beiwen Zhang on USA parim naisüksikmängija, hollandlane Jacco Arends EMi medalist. Samuti kuuluvad võistkonda Rootsi paarismängu esinumbrid maailma esikolmekümne mängijad Clara Nistad ja Emma Wengberg ning Horvaatia esireket Zvonimir Durkinjak.