Teisena lõpetas  Priit Ailt ajaga 4:22.31 ja kolmandana Sydney olümpiamängude hõbemedalivõitja Stephen Vusckovic Saksamaalt. Eesti pronksmedali võitis Pühajärve triatloni peakorraldaja Ain-Alar Juhanson ajaga 4:27.02.

Ka naiste võitjal Alma Sarapuul õnnestus kaitsta enda 2008.a. Eesti meistritiitlit, lõpetades tänase võistluse ajaga 5:15.21.

Kiireim veteran 40 klassis oli üldkokkuvõttes 5.-ndana lõpetanud  Margus Tamm ajaga 4:30.18, M 50 kiireim Jürgen Ligi 4:55.41 ja M60 klassis Mart Haruoja.

Võistkonnavõistluses said Ässad ehk Andrus Veerpalu, Jaan Kirsipuu ja Sixten Sild alles kuuenda koha. Võitis Kestvussport.EE võistkond koosseisus Eero Raudsepp, Raimo Raudsepp ja Margus Pirksaar. Teise koha said Martin Liivamägi-Kalev Vist-Pavel Loskutov.