Hoolimata kaotusest kindlustas ühe punkti teeninud Selveri meeskond siiski põhiturniiri võidu, sest edu Pere Leiva ees enne kaht viimast mänguvooru on juba seitse punkti.

Mäng kulges mõlema meeskonna tõusude ja mõõnadega. Võõral väljakul pallinud tartlaste mäng algas tunduvalt paremini ning avageimis võeti 25:15 võit. Teises geimis sai mängu käima kodumeeskond, kes võttis napi 25:23 võidu. Kui kolmandas geimis oli 25:21 jällegi parem Pere Leib, siis Selver viis 25:20 geimivõiduga kohtumise otsustavasse geimi.

Viiendaks geimiks oli Selveri püssirohi aga otsas ning hooaja kolmanda kaotuse saanud pealinna klubi kaotas 7:15.

Liiga järgmine kohtumine peetakse homme, kui Sylvester võõrustab Kalevi spordihallis Aeroc Rakvere meeskonda. Selver kohtub aga juba sel neljapäeval Audentese spordihoones Eurosarja Challenge Cup raames Poitiersi klubiga Prantsusmaalt.

Schenkeri liiga 12. veebruari tulemus: Selver Tallinn — Tartu Pere Leib (-15, 23, -21, 20, -7)