Oma esimesel MK-etapil hoidis kaitseväelane Peeter Olesk pärast harjutuse esimest poolt 290 silmaga 7. kohta. Täna lisas Peeter Olesk eilsele tulemusele 287 silma, mis andis kogusummaks 577 silma. See tulemus ületab senise, samuti Peeter Oleskile kuulunud Eesti rekordi 4 silmaga.

Finaalipääsust kuue parema hulka jäi Peetril puudu 3 silma. Võistluse võitis venelane Aleksei Klimov, teise koha sai Haozhe Hu (Hiina) ja kolmanda koha Christian Reitz (Saksamaa).

Täna oli võistlustules ka Anžela Voronova, kes naiste püssi standardharjutuse eelvõistlusel lastud 577 silmaga pääses homsele põhivõistlusele. Lisaks talle võistlevad Eesti laskuritest homme Münchenis veel Olesk õhupüstoli harjutuses ja kaarrajal alustab võistlemist Andrei Inešin.