Falck Pärnu ei andnud Võrus kohalikule Võru VK meeskonnale mingit võimalust ning võttis kindla 3:0 võidu, teatab Eesti Võrkpalliliit. Tallinna Kalevi ja Aeroc Rakvere mängu kahes esimeses geimis püsis seis tasavägine geimi keskpaigani, kuid kindlus geimilõppudes andis võidu rakverelastele.

Seejärel sai mängumootori käima ka Kalevi meeskond, kes võitis kaks järgnevat geimi ning viigistas seisu. Otsustavas, viiendas geimis osutus paremaks Rakvere meeskond, kes asus napi 3:2 võiduga seeriat juhtima.

Veerandfinaalseeria korduskohtumised peetakse laupäeval, 10. märtsil: Võru VK — Falck Pärnu mängivad kell 17.00 Võru spordihoones ning Aeroc Rakvere võõrustab Tallinna Kalevit kell 17.00 Rakvere spordihoones. Seeria kolmandad kohtumised mängitakse vajadusel pühapäeval, 11. märtsil järgmiselt: Falck Pärnu — Võru VK kell 19.00 Pärnu Rabahallis ning Tallinna Kalev — Aeroc Rakvere kell 19.00 Kalevi spordihoones.