Noorte klassis oli kuue etapi ning finaalsõidu tulemusena parim Oliver Karma, noorte hobuste klassis läks esikoht Heiki Vatselile. Harrastajate arvestuses noppis võidu Regina Rahula, teatas võistluste pressiesindaja.

Põhiklassis oli finaali eel ülipõnev olukord, kus esipositsiooni jagasid omavahel Rein Pill ja Siim Sinijärv, mõlemal oli kogutud kuue etapi raames kokku 85 punkti. Kolmandal positsioonil oli 66 punktiga Heiki Vatsel. Et finaalvõistlus annab topeltpunktid, andis sõit võiduvõimaluse veel nii mõnelegi sportlasele.

140-sentimeetriste takistustega parkuuris pääses 62 võistluspaarist ümberhüpetele vaid neli sportlast, nendest tuli esikohale lätlane Andis Varna hobusel Audi Quattro, teiseks Rein Pill Casanoval ning kolmandaks Tiit Kivisild hobusel Lara II.

Rahvuslikus arvestuses moodustasid esikolmiku Pill, Kivisild ja Gunnar Klettenberg Novestal.

Kokkuvõttes tuli põhiklassi esikohale Rein Pill 125 punktiga, teiseks Siim Sinijärv 99 punktiga ja kolmandaks Heiki Vatsel 92 punkti.

Noorte sportlaste arvestuses esikoha võtnud Oliver Karmal oli lõppkokkuvõttes 110 punkti, teise koha omanikul Marion Mägil 107 ja kolmanda koha saavutanud Kertu Klettenbergil 91 punkti.

Noorte hobuste klassis võitis Heiki Vatsel kindlalt, kokku 115 punktiga, teisele kohale tuli Urmas Raag 84 punktiga ja kolmandale Hanno Ellermann 77 punktiga.

Harrastajate klassis moodustus lõplik esikolmik Regina Rahulast (106 punkti), Piret Kulost (86 punkti) ning Irene Otsingust (83 punkti).

Legendaarse võistlushobuse Palladiumi järgi nime saanud ratsutamise takistussõidu sari toimub alates 2002. aastast. Tänavu leidis sarja raames aset kuus etappi ning finaalvõistlus, kus võitjad selgitati kokku neljas arvestuses.