Sabresi jaoks tähendas kaotus seda, et teist aastat järjest jäi laeks idakonverentsi finaal. Eelmisel aastal kaotati seitsmemängulises seerias hilisemale meistrile Carolina Hurricanesile, vahendab ETV Sport.

Buffalo avas mänguskoori teise perioodi alguses, kui täpne oli Jochen Hecht. Kümmekond minutit hiljem Dany Heatley viigistas ning 39 sekundit enne perioodi lõppu viis Jason Spezza Kanada klubi juba 2:1 ette.

Maksim Afinogenovi tabamus kolmandal perioodil viigistas uuesti mänguseisu ning viis lisaajale, kus Ottawa võttis siiski võidu.

Kolmandat hooaega järjest pääses finaali Kanada klubi. 2004. aastal oli selleks Calgary Flames ning pärast lokaudihooaega 2006. aastal Edmonton Oilers. Mõlemad pidid finaalis leppima aga kaotustega.