Rangersi väravad viskasid arvulisest ülekaalust Jaromir Jagr ja Brendan Shanahan. Henrik Lundqvist tõrjus võitjate väravas 24 pealeviset.

Ales Kotalik vähendas küll otsustava kolmandiku keskel Sabresi kaotusseisu 1:2-le ja kuigi viimasel kümnel minutil valitseti mängu täielikult, viigiväravat ei sündinud.

“Me mängisime hästi 50 minutit,” sõnas kohtumise järel Jagr. “Viimased minutid oli aga täielik peavalu. See oli lihtsalt kohutav, meil oli õnne, et me võitsime.”

17 sekundit enne normaalaja lõppu takistas Lundqvist viimasel hetkel Daniel Briere`i tehtud pealeviske järel litril täies ulatuses väravajoone ületamist. Otsustaval kolmandikul olid pealevisked 11:4 Sabresi kasuks.

Anaheim Ducks asus eile seeriat Vancouver Canucksi vastu 3:1 juhtima. Vancouveris peetud mängus viskas Ducksi 3:2 võiduvärava Travis Moen, kui lisaajast oli mängitud 2.07.

NHLi tulemused, 01.05.07:
NY Rangers  — Buffalo 2:1 (seeria 2:2)
Vancouver — Anaheim l.a. 2:3 (seeria 1:3)

Teistes paarides juhib San Jose mängudega 2:1 Detroidi vastu ja Ottawa 2:1 New Jersey vastu.