Niitvälja Karikavõistlused golfis võitis nagu mullu Egert Põldma


Niitvälja Karikavõistlused golfis võitis nagu mullu Egert Põldma
Foto: Powerhouse---

9. — 11. juulini kogunesid Eesti golfi parimad Niitväljale Tallinna Golfiklubisse, et pidada maha Eesti vanimad 18. Niitvälja Karikavõistlused. Võistluse võitis Egert Põldma.

Võistlus toimus neljas kategoorias — mehed, naised, meesjuuniorid ja meesseeniorid. Esmakordselt oli Niitvälja Karikaturniirilt võimalik koguda ka WAGR (World Amateur Golf Ranking) punkte, mille alusel saavad võistlejad maailma edetabeli punkte ja osa võtta ka välismaal peetavatest suurematest võistlustest

Autasustati iga võistlusklassi parimat ja runner up´i. Egert Põldma saavutas võistluse parima scratch tulemuse, mis mängiti valgetelt tiide´lt ning tema nimi graveeriti Eesti vanimale rändkarikale.

86 osalejaga võistluse kokkuvõttes olid parimad:

Egert Põldma (mehed)

Miina Põhi (naised)

Carl Orav (meesseeniorid)

Martin Unn (meesjuuniorid)

Vahetult enne võitjate välja kuulutamist allkirjastati Niitväljal ka Eesti Golfi Klubi aastane sponsorlusleping ühe Eesti juhtiva audiitor- ja konsultatsioonifirmaga Ernst&Young Baltic AS.

Niitvälja Karikavõistlus on Baltimaade vanima ja pikima traditsiooniga golfivõistlus, mida peetakse Eesti meistrivõistluste järel üheks tähtsamaks võistluseks.