Kõige pingelisem lahing oli läinud öösel Dallases, kus Vancouver Canucksil läks Starsi alistamiseks vaja lisaaega. Kui selle paari avamängus läks vaja koguni nelja lisaaega, siis eile sai kohtumine oma lõpplahenduse esimese lisaaja kaheksandal minutil, mil Bryan Smolinski söödust saatis litri Dallase väravasse Taylor Pyatt — 2:1 Canucksile.

Ottawa Senators taastas oma eduseisu seerias Pittsburgh Penguinsi vastu, kui võitis eile kolmanda mängu 4:2. Pittsburghis peetud mängus viskas Daniel Alfredsson kaks väravat.

Kõige kindlamalt on play-off seeriat alustanud Anaheim Ducks, kes juhib pärast eilset 2:1 võitu Minnesota Wildi vastu seeriat 3:0. Ducksi väravad viskasid Andy McDonald ja Rob Niedermayer.

Detroit alistas teistkordselt Calgary Flamesi — Red Wings asus juba nelja esimese minutiga Pavel Datsjuki ja Nicklas Lidströmi väravatest 2:0 juhtima ja võitis lõpuks 3:1.