NFL-i asjatundjad: "Eesti timukast" Margus Hundist kuulete tulevikus veel palju

 (22)
NFL-i asjatundjad: "Eesti timukast" Margus Hundist kuulete tulevikus veel palju
Delfi Pilt

Margus Hundi läinudöine esitus Hawaii Bowlil on mitmed Ameerika jalgpalliliiga NFL-i asjatundjad pannud kulmu kergitama ja lähemalt kirjutama, kes see mees siis ikkagi on.

"Võibolla olete Margus Hundist juba enne Hawaii Bowli kuulnud. Kui ei, siis ärge muretsege - te kuulete tänasest kuni NFL-i Draftini temast veel palju," kirjutatakse USA suurima spordiportaali Yahoo Sports blogis.

CBSSports.com on Hundi tituleerinud Ameerika jalgpalli ülikooliliiga hooaja kõige "friigimaks" mängijaks just kehaehituse poolest. Väljaanne Bleacher Report ennustas juba maikuus, et Hundist saab 2013. aasta NFL-i Drafti staar ning võrdles eestlast NFL-i mängija Dontari Poega, kes valiti NFL-i 2012. aasta drafti 11. ringis, selle erinevusega, et eestlase mõõtmed ületavad tunduvalt tänaseks juba profileiba maitsva palluri omasid.

"Hundi suurepärane esitus oli kõige kõvem sündmus seniste karikamängude jooksul. NFL-i skaudid hakkavad tema videot veel lähikuudel kõvasti analüüsima," lisatakse Yahoos.

Portaal Ganggreennation on detailselt välja toonud Margus Hundi plussid ja miinused:

Plussid: Mees nagu mägi, suurepärane kiirus, tohutu jõud, arenguruum.
Miinused: väga toores, kasinad hooaja keskmised näitajad, ebaühtlased esitused.

Sama portaal nimetab Hunti "Eesti timukaks" ning võrdleb teda selliste ässade nagu Ezekiel Ansahi (üks kuumimaid nimesid NCAA liigas) ja J.J. Wattiga (Houston Texansi kaitsemängija).