Päeva esimeses kohtumises võõrustas Falck Pärnu VK — Viljandi Metall/Näitused naiskonda, teatas naiste meistriliiga koordinaator.

Mänguvõit kuulus Falck Pärnu VK`le 3:0. Avageimis olid pärnakad küll 14:20 kaotusseisus, kuid edaspidi korrektselt blokis ja rünnakul tegutsenud Falck Pärnu VK mängijad said rõõmustada raske 31:29 geimivõidu üle. Järgnevad kaks geimi võideti juba kergemalt 25:22 ja 25:17.

Noortekoondis võõrustas Jumek Võru VK´d ja sai raske 3:2 mänguvõidu. Kaks esimest geimi võideti numbritega 25:23 ja 25:19. Olles kolmandas geimis 6:0 eduseisus hakkas noortekoondise edu kahanema ning geim kuulus 22:25 Jumek Võru VK´le. Samade numbritega võitsid võrulannad ka neljanda geimi.

Viienda geimi võitsid siiski Eesti noortekoondise mängijad 15:12. „Kolmanda geimi algedu uinutas mängijaid,“ sõnas Eesti noortekoondise treener Peeter Vahtra. „Noored said siit hea õppetunni, et mäng lõppeb alles siis kui kolm geimivõitu on käes,“ lisas ta.

Võitajate resultatiivsem 27 puntiga oli Heidi Luks, võrulannade edukaim puntitooja oli Kerda Kaur 21 puntiga, parimaks tunnistati aga Margot Pähn.

Päeva viimases kohtumises läksid Tartu Ülikooli spordihoones vastamisi mullune pronks TÜ/Eeden ja meisternaiskond TLÜ/Cartini. Kohtumise võitsid külalised 3:2.

Avageimi võitsid võõrustajad 25:22, kuid teise ja kolmanda omakorda TLÜ/Cartini 25:20 ja 25:19. Neljandas geimis näitasid tartlannad taas head võrkpalli võites 29:27, kuid jäid viimases geimis taas tallinlannadele alla 15:10. Resultatiivsemad olid tartlannadest Elis Tenis 17 ja tallinlannadest Evelin Lepa 18 puntiga.

Falck Pärnu VK — Viljandi Metall/Näitused 3:0 (29,22,17)
Eesti Noortekoondis — Jumek Võru VK 3:2 (23,19,-22,-22,12)
TÜ/Eeden — TLÜ/Cartini 2:3 (-22,20,19,-27,10)