Laupäeval peetud kahe ala, 200 meetri ujumine ja vehklemise järel juhtis meestest võistlust Toomas Naaber 2124 punktiga. Talle järgnesid Indrek Madar 2008 ja Hendrik Köhler 1844 silmaga. Naiste konkurentsis haaras liidripositsiooni Olga Šišlova Lätist 2012 punktiga, järgnesid lätlanna Sindija Roga 1800 ja soomlanna Elisa Lähdesmäki 1456 punktiga. Eesti sportlane Aija Klinduhhova jäi kolmandast kohast maha 2 punktiga. Veteranide arvestuses juhtis tollel hetkel võistlust Rain Raidna 2212 punktiga.

Pühapäeval jätkusid võistlused ratsutamise takistussõiduga, millele järgnes kombineeritud ala, laskejooks. Viimasele alale, 3000 meetri laskejooksule startinud sportlastest ületas finishijoone esimesena ja teenis meestest turniirivõidu Toomas Naaber 5536 punktiga.

Talle järgnesid Indrek Madar (4584) ja Hendrik Köhler (4272). Naiste arvestuses võitis turniiri Olga Šišlova Lätist (4996), teise koha sai Sindja Roga (4684) ja kolmanda EAija Klinduhhova (2788).

Parim veteran oli Tõnis Tiirik 4817 punktiga.

Eesti noorte meistrivõistluste raames saavutasid esikohad alustades kõige noorematest:
E-vanuseklassis Henri Vilms-Jamsa ja Sandraly Ilves.
D-vanuseklassis võidutsesid õde-venda Marilin ja Martin Riives.
C-vanuseklassis võitsid Erich Sten Nurk ja Elise Ernesaks.
B-vanuseklassis võitsid Robert Nõmman ja Kairit Veri.
A-vanuseklassis võitsid Kristjan Tikka ja Marta-Magdaleen Kuningas.

Turniiril osales kokku 62 sportlast neljast erinevast riigist - Lätist, Leedust, Soomest ja Eestist.

Järgmised võistlused moodsas viievõistluses peetakse juba 01.-03.juunil, kui Tartus viiakse läbi veteranide MK-etapp.