Mõrvatud Reeva Steenkampi ema: Pistorius võib uuesti tappa


Oscar Pistorius
Oscar PistoriusAFP

Eelmise aasta veebruaris tapetud modelli Reeva Steenkampi ema June Steenkamp ütles NBC News`ile antud intervjuus, et Oscar Pistorius ei suuda ennast talitseda ja võib tulevikus veel kellegi mõrvata.

Pistorius, kes lasi oma sõbratari maha läbi vannitoa ukse, mõisteti süüdi ettekavatsemata tapmises ning kannab hetkel Pretoria vanglas 5-aastast vanglakaristust. 

June Steenkamp on jätkuvalt arvamusel, et kohus ei suutnud tõde välja selgitada. "Oscar teab tõde, Reeva teab tõde, kuid teda ei ole enam meiega. Sel ööl juhtus midagi hirmsat," sõnas June NBC News`ile.

Leinav ema on kindel, et jooksukuulsuse kohtus valatud pisarad ei olnud siirad: "Ta nuttis, sest tal oli endast kahju. Ta tegi midagi hirmsat ja tundis, et on suures hädas. Ta nuttis vaid enda pärast."

"Muidugi ma tahan teada tõde, kuid minu elu see enam ei muuda. Kui ta mõistetaks kasvõi 20 aastaks vangi, ei oleks sellel mingit tähtsust. Ma ei otsi kättemaksu, olen talle kristlikul moel andestanud, sest muidu ma ei suudaks edasi elada. Aga kahjuks Pistorius ei suuda ennast valitseda - selline tragöödia võib tulevikus korduda," kardab June.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.