Päeva esimeses kohtumises tunnistas Estonian Junior Team Leedu naiskonna Jonava Achema 1:3 paremust. Pingelised kaks esimest geimi suutis lõpupallide mängimisel enda kasuks kallutada külaliste võistkond 25:23 ja 26:24 ning alles kolmandas suutsid eestlannad geimi enda kasuks keerata 25:17, teatas Eesti Võrkpalliliit.

Võidurõõm oli aga üürike, sest neljandas geimis pidid Estonian Junior Teami naiskonna liikmed taaskord tunnistama leedukate nappi paremust 24:26.

TÜ/Eeden läks täna vastamisi Šiauliai naiskonnaga. Kordus äsja lõppenud mängu stsenaarium, kuid seekord olid võitjateks eestlannad. Kaks esimest geimi 25:23 ja 25:17 Tartule, järgnev Šiauliaile 25:23 ning neljas taaskord tartlannadele 25:12, seega kogu mäng 3:1 TÜ/Eedenile.

Valitsev Eesti meister Milstrand/EBS pani Balti Liiga esimesele etapile punkti alistades kindlalt 3:0 Leedu meisternaiskonna Kaunase Heksa 3:0. Geimid 25:12, 25:16 ja 25:18.

Paremusjärjestus esimese turniiri lõppedes (punkte, võite, kaotusi, võidetud-kaotatud geimid):
1. Viimsi VK Milstrand/EBS 9, 3, 0, 9-0, 225:126
2. TÜ/Eeden 9, 3, 0, 9-1, 257:170
3. Estonian Junior Team 3, 1, 2, 4-6, 224:228
4. Kaunas Heksa 3, 1, 2, 3-6, 171:202
5. Jonava Achema 3, 1, 2, 3-7, 186:246
6. Šiauliai 0, 0, 3, 1-9, 170:249