Kaks esimest meistriliiga ringi kindlalt võitnud Milstrand jätkas ka täna võidukalt, alistades külalised 3:1. Kaks esimest geimi võõrustajatele 25:16 ja 25:13. Kolmanda geimi kallutasid enda kasuks tartlannad 25:22, kuid jäid siis neljandas taaskord võõrustajatele alla 16:25. Viimsi parimaks tunnistati Katrin Ottis ja Tartust pälvis NIVEA auhinna Triin Veidemann.

Viljandi Metall/Näitused võõrustas TLÜ/Cartini naiskonda. Geimidega 25:23, 26:24 ja 25:16 ning tulemusega 3:0 sai võidupunktid tabelisse Viljandi Metall/Näituste naiskond. Parimateks tunnistati võitjatest Maarja Kerner ja kaotajate poolelt Evely Heliste.

Pärnu VK ja Eesti Noortekoondise vaheline duell lõppes samuti tulemusega 3:0. Pärnu Rabahallis peetud kohtumise võitis Noortekoondis. Geimid 26:24, 25:19 ja 25:20. NIVEA auhinnad pälvisid Julija Mõnnakmäe Pärnust ja Noortekoondisest Egle Püvi.

Homme jätkuvad NIVEA Liiga mängud keskpäeval, kui TÜ/Eeden võõrustab Jumek Võru VK-d. Kell 14 võtab Pärnu VK vastu TLÜ/Cartini ning samal kellaajal pannakse pall mängu Viimsi VK Milstrand/EBSi ja Viljandi Metall/Näituste naiskondade vahel.

Viimsi VK Milstrand/EBS — TÜ/Eeden 3:1 (16,13,-22,16)
Viljandi Metall/Näitused — TLÜ/Cartini 3:0 (23,24,16)
Pärnu VK — Eesti Noortekoondis 0:3 (-24,-19,-20)