Meeste lühirajal (18,3 km, 19 KP, 530 tõusumeetrit) startis kokku 62 meest. Eukalüptiistanduste ja karjamaade vahel kulgenud rajad olid orienteerumistehniliselt suhteliselt lihtsad, kuid pakkusid siiski mitmeid keerulisi teevalikuetappe. Võistlus toimus juba tavapärases päikeselõõsas 37-kraadises kuumuses.

Lauri tegi rajal mõned minutid vigu, osaliselt kaardi vea tõttu (kaardil puudus maastikul olnud tee) ja osaliselt keskendumisvõime hajumise tõttu. “Sõiduga saaksin ka sellel maastikul parimatele vastu ja tõusudel sain aru, kui hea otsus oli ka tänaseks jäik esikahvel rattale alla jätta."

Teistest eestlastest said Margus Hallik 22. koha, Riivo Roose 44. koha ning Arbo Rae katkestas.

Naistest eestlasi võistlemas ei ole, esikolmikusse kuulusid Gaelle Barlet (FRA 45:52), Cecilia Thomasson (SWE 45:59) ja Marika Hara (FIN 46:19).

M17 klassis sai Märten Pais 28. koha ajaga 38.19. Võitis Kirill Lepešenko Venemaalt (28:10).