Dukurs valiti lõunanaabrite parimaks meheks juba kuuendat korda. Tänavu tuli ta nii maailma- kui ka Euroopa meistriks.

Sevastova sai tiitli teist aastat järjest. 29-aastane tennisist võitis suvel Jurmalas peetud Baltic Openi WTA-turniiri, lisaks ta jõudis Austraalia ja Prantsusmaa suure slämmi turniiridel neljandasse ringi. Maailma edetabelis lõpetab Sevastova 2019. aasta 27. kohal, pügala võrra kõrgemal asub Eesti esireket Anett Kontaveit.

Võistkondade auhind on Lätis löödud kaheks. Suurte tiimide seas valiti parimaks EM-finaalturniirile jõudnud meeste käsipallikoondis, väiksematest hinnati enim rannavõrkpalliduot Tina Graudina - Anastasia Kravcenoka.

Läti Televisiooni läbi viidud rahvaküsitluses võitis kõige populaarsema sportlase tiitli Kaspars Stupelis, kes tuli neljandat korda korvimehena külgkorvi motokrossi maailmameistriks. Tsiklit juhtis hollandlane Etienne Bax.