Kuuba alistas esimeses ringis venelanna Ekaterina Kuti kahes geimis 21:11, 21:16. Rüütel võitis esimeses ringis Austria esindajanna Sonja Langthaleri seisuga 21:10, 21:17.

Naispaarismängus jõudsid esimese paigutusega Kuuba ja Rüütel veerandfinaali, saades vastastelt loobumisvõidu. Naiste poolfinaali vastaseks tuleb Sigrid Arnadottir – Margret Johannsdottiri (Island) ja Antonia Meinke (Austria) - Ana Marija Setina (Sloveenia) omavahelise mängu võitja.

Samal ajal toimub Itaalias Milan Junior Open, kus 13-aastane Catlyn Kruus jõudis U19 vanuseklassi segapaarismängus finaali. Kruus mängib segapaari Itaaliast pärit Giorgio Gozziniga. Nad kohtuvad finaalmängus 2. asetusega šveitslaste Soen Rimmer – Marion Varriniga.

Catlyn mängib Itaalias ka U15 vanuseklassis naisüksikmängu ning U17 vanuseklassis naispaarismängu koos šveitslanna Jenny Eberhardtiga.