Maailma edetabelis 86. kohal asuv Kuuba alistas endast rohkem kui viiskümmend kohta kõrgemal paikneva Beatrice Corralese Hispaaniast (BWF 33) 2:1.

Pea tund aega kestnud mängu alustas paremini turniiril kuuenda paigutusega Corrales, kes võitis pikaks veninud avageimi 27:25. Teises geimis läks Kuuba juhtima ja hoidis eduseisu lõpuni, võites 21:15. Otsustav geim algas tasavägiselt, kuid geimi keskel sai Kuuba taas eduseisu ning võitis lõpuks tulemusega 21:17.

21-aastane Kuuba pole senise karjääri jooksul varem nii kõrge edetabelikohaga mängijat alistada suutnud.

Teises ringis on eestlanna vastaseks Inglismaa üksikmängu esinumber Chloe Birch (BWF 49), kes esimeses ringis alistas Kate Koo Kune Mauritiuselt 21:8, 21:15.