Kuuba (BWF 71) kohtus esimeses ringis Vaishnavi Reddy Jakkaga Indiast (BWF 63) ning sai kolmes geimis võidu 21:12, 21:23, 21:9.

Kaheksandikfinaalis on Eesti parima naissulgpalluri vastaseks hiinlanna Chen Yufei, kes paikneb maailma edetabelis teisel kohal.

Meeste üksikmängus pidi Raul Must turniiri alustama kvalifikatsioonist, kus ta sai kaks head võitu. Põhiturniiri esimeses ringis oli Musta vastane Huang Yuxiang Hiinast. Must tegi maailma edetabelis 31. kohal asuva Huangi vastu hea mängu ja omas esimeses geimis ka mitut geimpalli, kuid jäi siiski alla tulemusega 22:24, 16:21.

Naiste paarismängus võitsid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel kvalifikatsiooni võistlusel kohaliku paari Julie Franconville ja Caroline Racloz 17:21, 21:15, 21:15 ja pääsesid sellega põhivõistlusele. Sel nädalal maailma edetabelis esisaja hulka, 88. kohale tõusnud Eesti paar sai põhivõistlusel vastasteks Hiina Taipei paari Chang Ching Hui ja Yang Ching Tuni, kelle vastu mängisid ka eelmisel nädalal Portugalis toimunud võistlusel veerandfinaalis. Ka seekord ei õnnestunud võitu võtta ning
11:21, 13:21 olid paremad vastased.