Milanos 9.–16. kohta jagama jäänud, kuid endiselt kindlalt olümpiakursil liikuv Triitoni klubi esimängija ei pääsenud maailma edetabelis meie esireketist 17 kohta kõrgemal paikneva Kanada teise reketi vastu kordagi juhtima. Avageimis spurtis vastane kohe ette 7:1 ja ehkki Kuubal õnnestus mängu tagasi tulla ja vahe korraks kolmele punktile (6:9) vähendada, ei andnud Tam juhtohje käest. Seisult 7:15 teenis küll eestlanna veel neli punkti järjest, kuid tosin minuti kestnud geimi lõpuni dikteeris mängu Tam.

Teises geimis oli kolmest viigiseisust viimane 4:4. Siis teenis Tam viis punkti järjest, kuid Kuuba vastas omakorda kolmega. Puhkepaus saabus kandalanna eduseisul 11:9. Veel korraks mängis Kuuba kaotusseisu kahepunktiliseks (11:13), kuid 22-aastane Ontarios elav Tam mängu pööret tuua ei lubanud.

Esimeses ringis Tamil täit mängu panustada ei tulnudki, sest pärast avageimi 21:16 edu Laura Sarosi üle, andis ungarlanna teises geimis seisul 3:13 vastasele loobumisvõidu. Kuuba ja Tam olid enne tänast omavahel kohtunud ühe korra ning ka tänavu oktoobris Hollandis peetud turniiril võidutses Kanada teine reket 23:21, 21:15.

Avaringis suutis valikturniiri kaudu põhitabelisse pääsenud taanlanna Anne Fuglsang (maailma edetabelis 332.) Kuubale vastumängu korraldada vaid napid 17 minutit. Eestlanna võidunumbrid olid 21:9, 21:5.