Esimeses ringis alistas Kristin Chen Su Yo Taipeist tulemusega 21:16, 21:18. Teise ringi kolmegeimilise mängu võitis Kristin Türgi mängija Ozge Bayraki vastu tulemusega 21:12; 10:21; 21:14. Veerandfinaalis kohtus Kristin teist paigutust omava Türgi mängija Neslihan Yigitiga. Kohtumise võitis türklanna 21:16; 21:10. Kristin ja Neslihan on omavahel kohtunud nüüdseks kolmel korral ja omavaheliste mängude suhe on 2:1 Kristini kasuks. Getter Saar jõudis kvalifikatsioonis teise ringi, kuid kaotas seejärel India mängijale Tanvi Lad 21:19; 17:21; 23:25. Helis Pajuste kvalifikatsiooni esimesest ringist edasi ei pääsenud, vahendas Eesti Sulgpalliliit.

Raul Must jõudis meesüksikmängus teise ringi, kuid kaotas seal Soome meistrile Eetu Heinole kolmes geimis tulemusega 22:20; 18:21; 16:21. Karl Kert, Ragnar Sepp ja Hans-Kristjan Pilve kvalifikatsiooni esimesest ringist edasi ei jõudnud.

Raul Käsner/Kristjan Kaljurand kohtusid meespaarismängu esimeses ringis Vene paariga Vitalij Durkin/Nikolai UKk. Kolmegeimiline mäng lõppes tulemusega 21:13; 19:21; 21:14 Vene paari kasuks. Kvalifikatsioonist alustanud Eesti meespaarid Mikk Õunmaa/Mihkel Talts ja Karl Kert/Marcus Lõo kaotasid kvalifikatsiooni esimeses ringis.

Helina Rüütel/Kati-Kreet Marran naispaarismängus esimesest ringist edasi ei jõudnud, kui kaotasid Indoneesia paarile Virni Putri/Vania Arianti Sukoco 8:21; 14:21. Karina Kapanen/Helis Pajuste pääsesid kvalifikatsioonis otse teise ringi, kuid kaotasid seal Vene paarile.

Segapaarismängus põhitabelist alustanud Marcus Lõo/Helina Rüütel kaotasid esimeses ringis paarile Joel Eipe/Mette Poulsen Taanist tulemusega 12:21; 10:21.