Esimeses ringis sai Eesti parim sulgpallur jagu India mängijast Malvika Bansodist 21:12, 21:19. Kaheksandikfinaalis oli Kuuba (BWF 59) vastaseks Saksamaa esireket Yvonne Li (BWF 44). Li-ga kohtus Kuuba ka kaks nädalat tagasi Denmark Openil. Kui toona oli võit sakslanna üle väga lähedal, siis tänases mängus oli Li paremus kindlam.

Kuuba suutis võrdset vastupanu osutada esimese geimi esimeses pooles, kus viimane viik oli seisul 11:11. Sealt edasi oli juhtrollis Li, kes võitis esimese geimi 21:15. Teine geim Kuuba enam head rütmi ei leidnud ja kolmkümmend üks minutit kestnud kohtumise võitis Yvonne Li 21:15, 21:8.

Segapaarismängus Helina Rüütel ja Mihkel Laanes avaringist edasi ei pääsenud. Alzbeta Basova (CZE) ja Anton Kaisti (FIN) vastu esimeses geimis mängu käima ei saadud, kuid teise geimi suutsid Rüütel ja Laanes mängida võrdselt päris viimaste punktideni. Suurema kogemusega Basova ja Kaisti võtsid siiski võidu 21:12, 22:20.