Venno jäid avageimis kaotusseisu 5:9, jõudsid küll viigini 9:9, kuid lõunanaabrid pääsesid uuesti ette 18:15 ning võitsid 21:17.

Teist geimi alustasid paremini kuni 18-aastaste Euroopa meistrid, minnes juhtima 6:2. Korzenevitš — Šmedins viigistasid 8:8, kuid mõni hetk hiljem pääsesid ette meie noormehed 14:10 ning vormistasid tuhande pealtvaataja rõõmuks lõppseisuks 21:17.

Kolmandat geimi valitsesid täielikult Kollo — Venno, kasvatades kiiret algedu 4:0 7:1-ni ja võites selle 15:11. Šmedins pälvis neli suve tagasi U21 MM-il hõbemedali. Mäletatavasti alistasid Kollo — Venno avaringi kolmegeimilises matšis Ukraina paari Mikola Babitš — Sergei Mihhailov.

„Mullu nappis meil kogemusi ja kippusime kolmegeimilised mängud kaotama, tänavu oleme pingelised kohtumised pigem enda kasuks kallutada. Ukrainlased olid kindlasti lätlastest tugevamad,“ lausus Kollo, teatab evf.ee.

Homme lähevad Kollo — Venno kolmandas ringis vastamisi Šveitsi paariga Philip Gabathuler — David Wenger. 25-aastased sportlased said hiljutisel Hamburgi EM-il 25. koha ja lõpetasid Brno Challengeri seitsmendana. St. Pölteni EM-etapil teenisid nad 13. koha.