Noortest on seni edukamateks osutunud Poolusel neljanda koha saavutanud Katrin Pill ning Resonantsil viiendale kohale jõudnud Marion Mägi, teatas võistluste pressiesindaja.

Reedese võistluspäeva viimase, 145-sentimeetrise parkuuri teise koha Klettenbergi järel saavutas poolakas Jacek Zagor hobusel Kilian 38 ning kolmanda taanlane Christian Lonberg hobusel Cordivo.

Laupäeval alustas võistlusi Palladium Cupi harrastajate klassi finaalsõit, mille võitis Regina Rahula hobusel Neilons, teine oli Teet Juul hobusel Bairon ja kolmas Toomas Pai hobusel Horiamb.

Noorte ratsutajate 130-sentimeetrises parkuuris võidutsesid rootslased, kellele läks koguni neli esimest kohta. Võitjaks oli jäälegi Tom Krog hobusel Irconette, teine koht läks Kim Krogile hobusel Equus Roxette ja kolmas koht Karolina Lindbomile hobusel Casanowa.

Palladium Cupi põhiklassi finaalsõit toimub täna kell 17.00, MK-etapi põhisõit Alexela Grand Prix algab pühapäeval kell 16.00. 9.30.

Reedest pühapäevani Saku Suurhallis aset leidev Tallinn International Horse Show (TIHS) toimub alates 2002. aastast, 2003. aastal sai võistlus ka ametlikuks ratsutamise takistussõidu Kesk-Euroopa liiga MK-etapiks.

Kolmel päeval toimub kokku 12 erinevat parkuuri, nende hulgas ka neli Palladium Cupi finaalsõitu ning MK-etapi Grand Prix.