Kihlveokontorid hakkavad vastu võtma panuseid koroonaviiruse teemadel

 (9)
Koroonaviiruse testimine
Koroonaviiruse testimineFoto: via www.imago-images.de/Scanpix

Venemaa kihlveokontorid, mis seisavad silmitsi järsu sissetuleku langusega, on leidnud uue võimaluse, kuidas spordivaesel ajal raha teenida.

Kuna enamik spordivõistlusi on koroonaviiruse pandeemiast tingitud kriisi ajal edasi lükatud või sootuks tühistatud, ähvardab spordiennustuse portaale drastiline tulude langus. Olukorra päästmiseks on Venemaa kihlveokontorid Betcity ja PariMatch avanud uue alamrubriigi, kus saab teha pakkumisi COVID-19 viiruse arengute kohta.

Näiteks pakub Betcity võimalusi panustamiseks küsimustega "Kas WHO (Maailma terviseorganisatsioon) teatab COVID-19 vastase vaktsiini loomisest enne 31. detsembrit 2020?" ja "Kas WHO teatab COVID-19 pandeemia lõppemisest enne 01.01.2021?".

PariMatchi portaalis saab aga ennustada, kas Venemaa kehtestab 1. juuniks 2020 liikumiskeelu linnade vahel või keelab rohkem kui kolme inimese kogunemise.

"Hetkel pole võistlusi, seega peavad kihlveokontorid millegi uuega välja tulema," sõnas Championat.com ajakirjanik Pjotr Kondakov. Tema pakkus välja, et võiks küsida, kas Venemaad ähvardab tualettpaberi puudus.

Hetkel saab Euroopas näiteks jalgpallivõistlustele panustada vaid Valgevene Premier League`is. Väidetavalt tehakse nendele kohtumistele praegu 14 korda rohkem panuseid kui eelmise aasta samal perioodil.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!