Avamängus alistas Eesti paar Karolina Szuberti ja Agnieszka Wojtkovska Poolast 18:21, 21:16, 21:11. Ka teises ringis saadi võit kolmes geimis 21:19, 13:21, 21:16 sakslaste Lisa Kaminski ja Hannah Pohl üle. Veerandfinaalis tulid eestlannade vastasteks võistlustel teise asetusega Hiina Taipei paar Chang Ching Hui ja Yang Ching Tun. Selles kohtumises pidid Marran ja Rüütel tõdema vastaste paremust 14:21, 15:21 ja jäid jagama 5. kohta.

Eelmisel nädalal Slovakkia turniiril saadud võit tõstis Marrani ja Rüüteli maailma edetabelis 103. kohale ning Portugali veerandfinaali koha eest saadavad punktid peaksid eestlanna uuel nädalal kergitama juba maailma esisaja sisse.

Meeste üksikmängus osalenud Eesti esireket Raul Must sai avaringis kaotuse Hollandi esindajalt Aram Mahmoudilt 10:21, 19:21. Naiste üksikmängus jäi Getter Saar alla kvalifikatsioonist põhivõistlusele pääsenud Holly Newallile Šotimaalt 14:21, 18:21.