Eelnevas ringis alistasid Kais ja Vesik vaid 35 minutiga teise Saksamaa paari Kay Matysik — Stefan Uhmann 2:0 (16, 14) ning ennelõunal saadi 2:1 jagu maailma edetabelis kolmandat kohta hoidvast Brasiilia paarist Marcio Araujo — Fabio Magalhaes.

Avageimis jäid Kais — Vesik kaotusseisu 17:20, kuid tänu Kaisi rünnakule, ässale ja vastaste blokki löödud pallidele võitsid selle eestlased 22:20.

Teist geimi domineerisid sambamaa pallurid, kallutades selle enda kasuks 21:19, teatab Eesti Võrkpalliliit. Otsustava vaatuses haarasid liidriohjad Kais — Vesik, kes võitsid selle 15:13. „Mängime palju paremini kui eile, kuid heast vormist ei saa siiski rääkida,“ lausus Kais.

Üheksanda koha eest teenis Eesti esipaar 5500 dollarit ja said juurde 240 edetabelipunkti.