Avageimi võitsid lõunanaabrid kindlalt 21:14. Teises geimi alguses haarasid Kais — Pähn liidriohjad, minnes ette 6:2 ja kuigi Grinbergs — Stals vähendasid vahe miinimumini 13:12, kuulus geim meie meestele 21:18, teatab evf.ee.

Kolmandas geimis asusid Kais — Pähn juhtima 3:0, kuid mõne hetke pärast oli tablool viik 4:4. Seisul 9:9 tegid Grinbergs — Stals 5:2 spurdi ja võitsid 15:13. „Mäng jäi minu ühekülgse rünnaku taha. Väsimuse tõttu jäi rünnakukõrgus madalamaks, kuid pallitunnetus pole mul nii hea, et pehmetele suunatud löökidele lootma jääda,“ lausus Pähn.

Pärast kvalifikatsiooniturniiri lõppu lausus tippspordist loobunud Grinbergs, et suuri sihte nad ei sea. Stalsi sõnul lootsid nad salamisi kuue parema sekka jõuda, kuid pääs poolfinaali tuli neile mõlemale üllatusena. „Võidu tõi võistluste arst, kes enne mängu mu õla korda tegi,“ ütles Stals.

Homses poolfinaalis kohtuvad Stals — Grinbergs Šveitsi duoga Philip Gabathuler — David Wenger, teises paaris toimub Francisco Felipe Rodrigues — Roberto Pitta ja Alison Cerruti — Bernardo Romano vahel Brasiilia maavõistlus