Rahvusvahelise sulgpalliföderatsiooni (BWF) World Touri kõrgeima, Super 1000 kategooria turniiri auhinnafond oli 1,1 miljonit USA dollarit.

Taanlane Viktor Axelsen võitis sel sajandil esimese eurooplasena All Englandil meeste üksikmängu, alistades 21:13, 21:14 pühapäeval kahes geimis esimese Taiwani meesüksikmängijana selle turniiri ajaloos esikohamänguni jõudnud Tien Chen Chou.

Naiste üksikmängu meistrile ette nähtud tšeki 77 000 dollarile võitis pärast aastast vaheaega taas Tzu-ying Tai. Teise asetusega 25-aastane Tai mängis kahes geimis üle 22-aastase tiitlikaitsja Yufei Chen’i (Hiina) 21:19, 21:15 ning revanšeeris sellega mulluses finaalis saadud kaotuse.

Naiste paarismängus võidutses Jaapani paar, kel 2018. aastast oli finaalikogemus juba olemas. Kui tookord kaotasid Yuki Fukushima ja Sayaka Hirota taanlannadele Christinna Pedersenile ja Kamilla Rytter Juhlile, siis nüüd õnnestus teha vigade parandus. Mulluse MM-i pronksipaar alustas hiinlannade Yue Du ja Yinhui Li vastu julgelt ja enesekindlalt, minnes seisult 4:4 ette 10:4. Spurdiga saavutatud edu suudeti mitte ainult hoida vaid isegi suurendada, sest võidunumbrid olid 21:13. Teises geimis juhtisid hiinlased 9:5, kuid seejärel lubati vastastel skoorida viis punkti järjest. Viigiseisult 10:10 läksid Fukushima ja Hirota oma teed ja võitsid teise geimi 21:15.

Otsustav heitlus segapaarismängu krooni eest kestis Birminghamis ühe tunni ja kaks minutit. Viiendat korda viimase üheksa aasta jooksul võidutsesid selles mänguliigis Indoneesia sulgpallikoolkonna esindajad. Praveen Jordan ja Melati Daeva Oktavianti kaotasid tailaste Dechapol Puavaranukrohi ja Sapsiree Taerattanachai vastu avageimi 15:21, kui viigiseisult 13:13 suudeti juurde teenida veel vaid kaks punkti. Teises geimis oli viimane tasaseis samuti 13:13, kuid sedapuhku olid otsustavate punktide mängimisel kindlamad indoneeslased ning võitsid geimi 21:17. Kolmas geim oli algusest peale ühesuunaline liiklus. 2016. aastal koos Debby Susantoga juba Birminghamis võidutsenud 25-aastane Jordan ja temast pool aastat noorem Oktavianti juhtisid vaheajaks 11:3 ning sellisest kaotusseisust Tai kuninga alamad enam ei kosunudki. Geim indoneeslastele 21:8 ja kogu mäng seega 2:1. Võitjad jagasid omavahel 81 400, kaotajad 38 500 dollarit.

Meeste paarismängus kuuenda asetuse saanud jaapanlased Hiroyuki Endo ja Yuta Watanabe olid finaalis 21:18, 12:21, 21:19 paremad Indoneesia sulgpalluritest Marcus Fernaldi Gideon ja Kevin Sanjaya Sukamuljo.