Glebova ja Embrich lähevad Tallinna volikokku

 (17)
Uisuliidu pressikonverents Tondiraba jäähallis
Jelena Glebova ja Eesti Uisuliidu president Edgar Savisaar.Foto: Eero Vabamägi

Tallinna linna valimiskomisjon määras täna toimunud koosolekul asendusliikmed linnavolikogu liikmetele, kes ei saa volikogu töös osaleda. Asendusliikmetena jõudsid volikokku ka iluuisutaja Jelena Glebova ja vehkleja Irina Embrich. Endistest tippsportlastest on volikogus Kaido Kaaberma ja olümpiavõitja Jaak Uudmäe.


Esialgsest linnavolikogu liikmeskonnast langesid linnavolikogu töös osalemist välistava ametikoha tõttu välja linnavolikokku valituks osutunud ministrid ja riigikogu liikmed, Euroopa Parlamendi liige, Harju maavanem ja linnateenistujad.

Linnavolikogu algkoosseisu 79 liimest tuli asendada 31 ning mõnel juhul tuli teha mitmekordne asendus.

Seega koguneb linnavolikogu neljapäeval, 7. novembril kell 16 esimesele istungile alljärgnevas koosseisus:

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
1. Eerik-Niiles Kross
2. Andres Öpik
3. Tarmo Kruusimäe
4. Priidu Pärna
5. Yoko Alender
6. Hendrik Agur
7. Tiina Toomet
8. Kalev Vapper
9. Elle Kull
10. Jaak Uudmäe
11. Toivo Jürgenson
12. Riina Solman
13. Priit Värk
14. Avo Üprus
15. Andres Luus
16. Madis Kübar

Eesti Reformierakond
1. Õnne Pillak
2. Kaido Kaaberma
3. Kairi Uustulnd
4. Ants Leemets
5. Ivi Eenmaa
6. Kaupo Nõlvak
7. Martin Kukk
8. Rene Ilves
9. Ain Seppik

Eesti Keskerakond
1. Edgar Savisaar
2. Helle Kalda
3. Larissa Novozilova
4. Mihhail Kõlvart
5. Olga Barabaner
6. Mihhail Korb
7. Andrei Novikov
8. Olga Ivanova
9. Rein Ratas
10. Margarita Tšernogorova
11. Karin Tammemägi
12. Irina Antonjuk
13. Juri Poljakov
14. Erki Savisaar
15. Igor Kravtšenko
16. Marek Jürgenson
17. Toomas Vitsut
18. Tiit Terik
19. Nikolai Korb
20. Merike Martinson
21. Andrei Birov
22. Märt Sults
23. Ruslana Veber
24. Kalle Klandorf
25. Nelli Privalova
26. Leonid Mihhailov
27. Igor Jermakov
28. Jelena Glebova
29. Valeri Kislitsõn
30. Vjatšeslav Prussakov
31. Aleksei Semjonov
32. Deniss Presnetsov
33. Toivo Tootsen
34. Inna Fjodorova
35. Elmar-Johannes Truu
36. Ants Pilving
37. Kaja Laanmäe
38. Andres Kollist
39. Daisy Järva
40. Natalia Malleus
41. Kaie Kõrb
42. Taavi Aas
43. Heidy Tamme
44. Irina Embrich
45. Arvo Sarapuu
46. Niina Sõtnik

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
1. Külli Urb
2. Abdul Hamid Turay
3. Lauri Laats
4. Anto Liivat
5. Vadim Belobrovtsev
6. Barbi-Jenny Pilvre-Storgard
7. Hanno Matto
8. Jaak Juske