Esimese kolmandiku võitsid väljakuperemehed 2:0, teise kolmandiku alguses lõid külalised oma auvärava, kuid viimase 20-minutilise perioodi eel olid eestlase juhtnumbrid juba 5:1.

Viimasel kolmandikul löödi veel neli väravat ja seega teenisid Argo Kungla hoolealused TTÜ Spordihoones kindla 9:1 võidu. Väärib ka mainimst, et kõik Eesti tänased väravad visati erinevate mängijate poolt.

Homme kohtub Eesti koondis Austriaga, laupäeval minnakse vastamisi Taaniga ning pühapäeval lõpetatakse turniir Soome vastu.

Finaalturniirile pääsevad kaks paremat ja nelja Euroopa valikturniiri peale ka kaks paremat kolmanda koha omanikku.

Maailma edetabelis paikneb Soome 2., Eesti 8., Taani 12., Austria 23. ja Holland 28. kohal.