FOTOD: EOK peasekretäri Siim Suklese sõnul pole Selil põhjust presidendi kohalt taanduda

 (28)
Neinar Seli ja Siim Sukles peale Seli kohtuotsust
Neinar Seli ja Siim Sukles peale Seli kohtuotsustFoto: Ilmar Saabas

Eesti Olümpiakomitee (EOK) peasekretäri Siim Suklese sõnul pole Neinar Seli EOK presidendi kohalt taandumine päevakorras, sest täna Harju maakohtus korruptsioonis süüdi mõistetud Seli kaebab kohtuotsuse edasi.

"Esiteks ma ei ole ise seda kohtuotsust näinud. Teiseks ma usun põhiseadusesse, et inimene ei ole enne süüdi mõistetud kui kohtuotsus on jõustunud. Rääkides just praegu EOK presidendiga kinnitas ta mulle, et ta kaebab selle kohtuotsuse kindlasti edasi," kinnitas Sukles Delfile.

Peasekretär lisas, et EOK tegeleb Seli teemaga edasi täitevkomitee tasandil, kus see tuleb arutlusele jaanuari lõpus toimuval istungil.

Riigiprokuratuuri süüdistuse kohaselt hääletas Seli 2013. aasta oktoobris Tallinna Sadama nõukogu koosolekul enda juhitud olümpiakomiteele 250 000 euro eraldamise poolt. Harju maakohus mõistis Seli täna toimingupiirangu rikkumise eest süüdi ja määras talle karistuseks rahatrahvi 17 000 eurot.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.