Šveitslased avasid skoori juba teisel minutil, kuid Andreas Wöiduma seadis kiirelt jalule viigi ja läks avakolmandikul Rein Kivi tabamusest 2:1 juhtimagi. Siiski suutis Šveits arvulisest vähemusest 10 sekundit enne esimest vaheaega 2:2 viigistada.

Teine kolmandik kulges juba täieliult favoriitide dikteerimisel. Patrik Kareliusson vähendas küll kaotusseisu 3:4-le, kuid kolmandik lõppes siiski Šveitsi 7:3 paremusega. Viimasel perioodil sai Eesti eest käe valgeks veel Adam Widercrantz. Šveits oli selleks ajaks visanud ka oma kaheksanda värava.

Eesti koondisele on Riiga kaasa elama tulnud ligi paarsada fänni. Homseks, kui Eesti kohtub kell 12.30 väiksemas, 800 istekohaga saalis Saksamaaga, peaks toetajaid veelgi juurde saabuma.

Eesti saalihokifännid Riias.

Mäng Saksamaaga otsustab ilmselt A-alagrupi kolmanda koha saatuse, esmaspäeval on meie vastaseks turniiri suursoosik Soome. Turniir jätkub kolmapäeval kaheksandikfinaalidega. Alagrupi kaks esimest pääsevad otse veerandfinaali.

Teises A-grupi mängus purustas Soome Saksamaa 12:1.