Darren McCarty ja Robyn Regehr viskasid otsustaval kolmandikajal 34-sekundilise vahega kaks väravat ja aitasid Calgary Flamesi 5:2 võidule Mighty Ducksi vastu. Jean-Sebastien Giguere tõrjus kodumeeskonna väravas 19 ja Miikka Kiprusoff Flamesi väravas 27 pealeviset. Selle paari neljas mäng toimub samuti Anaheimis.

Põhiturniiril idakonverentsis esikoha saanud Ottawa Senators, kes andis koduplatsil ühe mängu ära, suutis Tampa Bay võõrsil alistada 8:4 ja asus taas seeriat juhtima. Martin Havlat viskas Senatorsi poolel käimasoleva play-off seeria kolmanda ja neljanda värava, kaitsemängija Wade Redden andis kaks väravasöötu ja jõudis korra ka ise sihile.

Patrick Marleua viskas Sharksi neljast väravast kaks ja San Jose klubi alistas Nashville Predatorsi 4:1. Sharks juhib seeriat 2:1.

Edmonton Oilers suutis NHL-i põhiturniiri edukaima meeskonna Detroit Red Wingsi alistada kodujääl teisel lisaajal 4:3 ja asus seeriat 2:1 juhtima. Otsustava värava viskas Oilersi kasuks Jarret Stoll teise lisaaja üheksandal minutil.