Avageim külalistele 26:24, teine omakorda võõrustajatele 25:23 ning kolmas taas Pärnule 25:23. Neljandas geimis seisul 23:15 olid pärnakad väga lähedal kergele geimivõidule, kuid nende mängupilti tuli mõõn ning lasti vastasel järele tulla 24:21, teatab Eesti Võrkpalliliit. Seejärel lõi Falck Pärnu VK ründaja Dorit Heinastu palli maha, mis lõpetas geimi 25:21 ja seega kogu mängu.

Mängu parimateks tunnistati Raili Sepp Falck Pärnu VK-st ja Kati Vann TLÜ/Cartinist. Kolme võiduni peetava seeria kolmas kohtumine toimub 4. aprillil kell 17.30 Pärnu Rabahallis. Kui kolmest mängust jääb parima selgitamiseks veel väheks siis kohtutakse 5. ja 7. aprillil.

Teises poolfinaalpaaris, kus on vastamisi põhiturniiri võitja Viimsi VK Milstrand/EBS ja TÜ/Eeden peetakse avalahing 31. märtsil, kell 18.00 Viimsi koolis.