Falck Pärnu VK alustas võidukalt

 (1)

Nivea Naiste Meistriliiga poolfinaalmängus sai Falck Pärnu VK võidu TLÜ/Cartini üle.

Pärnu Rabahallis peetud kohtumise avageimi võitsid võõrustajad 25:15, kuid jäi siis mullusele meisternaiskonnale 18:25 alla, teatas Nivea Naiste Meistriliiga koordinaator.

Rünnakul ja blokis hästi tegutsenud pärnulannad võitsid omakorda aga järgnevad geimid 25:19 ja 25:23. Seega kogu mäng 3:1 Falck Pärnu VK-le.

„Pärnu oli täna paremini mänguks häälestunud kui meie,“ põhjendas mängukaotust tallinlannade treener Riina Ernits.

Võõrustajate parimaks tunnistati Julija Mõnnakmäe ja resultatiivseim oli Dorit Heinastu 20 punktiga.

TLÜ/Cartinis tõi enim 14 punkti Katrin Kõverjalg ja Nivea auhinna pälvis Evely Vumba.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng toimub juba homme kell 19.00 TLÜ võimlas ning kolmas kohtumine 4. aprillil kell 17.30 Pärnu Rabahallis. Kui kolmest mängust jääb parima selgitamiseks veel väheks siis kohtutakse 5. ja 7. aprillil.

Teises poolfinaalpaaris, kus on vastamisi põhiturniiri võitja Viimsi VK Milstrand/EBS ja TÜ/Eeden peetakse avalahing 31. märtsil, kell 18.00 Viimsi koolis.

Teine mäng mängitakse juba järgmisel päeval, kell 13.00 Eesti Näituste spordisaalis. Kolmandaks mänguks sõidetakse 3. aprillil Tartusse, sealses ülikoolis pannakse pall mängu samuti kell 16.00.

Kui tartlannad suudavad poolfinaalseerias oma rivaalid esimest korda sellel hooajal alistada, siis neljas ja viies mäng toimuvad 6. ja 8. aprillil, vastavalt kell 17.00 TÜ spordihoones ja 16.00 Viimsi Koolis.